Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

Kalendarz

To już jest koniec

Strona główna » Aktualności » To już jest koniec

Rzeczywiście, jak w słowach piosenki, to już koniec roku szkolnego 2018/2019. Roku, który nie należał do łatwych, ale dla tych, którzy ciężko pracowali, zakończył się bardzo pomyślnie. Po pełnym dowcipu  a jednocześnie refleksji autorskim programie artystycznym w wykonaniu uczniów kl. 8 szkoły podstawowej, 3a, 3b gimnazjum oraz kl. 2a, 2b i 3 szkoły podstawowej, Dyrektor Szkoły, Leszek Sobota, wraz z  wychowawcami klas, opiekunami kółek zainteresowań  (matematycznego, języka  angielskiego, historycznego), Teatrzyku Szkolnego „Igraszka”, wolontariatu, Jurajskiej Ligi Siatkówki, badmintona złożyli gratulacje i wręczyli nagrody książkowe uczniom, którzy osiągnęli bardzo wysokie wyniki  w nauce  i zajęli zaszczytne miejsca w konkursach przedmiotowych na szczeblu rejonowym i wojewódzkim. Ci zaś, którzy rozsławili imię naszej szkoły w działalności sportowej (JLS, badminton, taniec) otrzymali piękne statuetki. Nagrody zostały ufundowane przez Dyrektora Szkoły, Radę Rodziców, a laureatom Konkursów Regionalnych organizowanych przez Jurajskie Stowarzyszenie Nauczycieli Twórczych - Burmistrza Miasta i Gminy Pilica.

Dyrektor Szkoły złożył gratulacje rodzicom uczniów, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce oraz podziękował tym, którzy czynnie uczestniczyli w życiu szkoły  oraz wykazali się niezwykłą serdecznością przyjmując gości z Ukrainy i Niemiec. Szczególnie podziękował Panu Grzegorzowi Rodackiemu, który przez wiele lat pełnił z dużym zaangażowaniem funkcję Przewodniczącego Rady Rodziców. Podziękowania również złożył Pan Rodacki, który podkreślił bardzo dobrą współpracę  rodziców z dyrekcją szkoły. Jak co roku, uczniowie klas siódmych pożegnali swych starszych kolegów niezwykłymi upominkami i złożyli życzenia wszelkiej pomyślności.

W uroczystości brali udział rodzice, grono pedagogiczne, pracownicy szkoły, społeczność uczniowska oraz Sekretarz Gminy Pilica Joanna Ślusarczyk, która pogratulowała absolwentom szkoły podstawowej i gimnazjum ukończenia kolejnego etapu edukacji i poprosiła, aby każdy uczeń w dalszym życiu  w różnych miejscach zawsze pamiętał, że jest ambasadorem Szkoły Podstawowej nr 1 w Pilicy  i gminy Pilica.

Po części oficjalnej wszyscy uczniowie  rozeszli się do klas , aby ostatni raz w tym roku szkolnym spotkać się z wychowawcami i otrzymać wymarzoną cenzurkę . Tak oto rozpoczęły się   upragnione wakacje.

                                      

czytano: 448 razy

źródło: zspilica.edu.pl

data dodania: 2019-06-25 22:07:49

Ostatnio dodane aktualności

Linki

 • Gazeta Nasze Miasto i Gmina Pilica
 • Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiksa Jakość powietrza i informowanie
 • Starostwo Powiatowe w Zawierciu
 • Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach
 • Samorząd Województwa Śląskiego
 • www.biznes.gov.pl

Urząd Miasta i Gminy Pilica
ul. Żarnowiecka 46A, 42-436 Pilica

tel.: (32) 67 351 04
e-mail: urzad@pilica.pl

 • DSC_0081
 • DSC_0080
 • DSC_0077
 • DSC_0121_1
 • DSC_0119
 • DSC_0113
Tagi:
Gmina Pilica o powierzchni 13889ha położona jest na Wyżynie Krakowsko – Częstochowskiej. Północna część gminy zasługuje na uwagę ze względu na cenne walory krajoznawcze. Spotkać można tutaj ciekawą ginącą zabudowę drewnianą, urokliwe kapliczki, figury i krzyże, zabytkowe kościoły. Południowa część gminy to cenna przyroda objęta ochroną w postaci rezerwatów i pomników przyrody.
Poleć stronę
Zapytanie
Wersja mobilna
Księga gości
Zobacz wpisy