Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

Kalendarz

Spotkanie z JURAJSKIMI RYCERZAMI!

Strona główna » Aktualności » Spotkanie z JURAJSKIMI RYCERZAMI!

7 maja 2024 roku uczniowie naszej szkoły wspólnie z uczniami SP nr 1 w Pilicy wzięli udział w wyjątkowym spotkaniu z zawodnikami drużyny siatkówki ALURON CMC WARTA Zawiercie: Danielem Gąsiorem i Michałem Szalachą. Spotkanie rozpoczęło się od krótkiego przemówienia dyrektora szkoły pana Leszka Soboty, w który przywitał gości i podkreślił, jak ważna jest integracja uczniów ze środowiskiem sportowym.

Wydarzenie miało na celu promowanie aktywnego stylu życia, zachęcanie młodzieży do uprawiania sportu oraz umożliwienie uczniom bliższego poznania swoich sportowych idoli. Była to również doskonała okazja do zadawania pytań, na które siatkarze chętnie odpowiadali, dzieląc się swoimi doświadczeniami i radami. Na koniec nastąpił najbardziej oczekiwany moment, w którym siatkarze rozdawali autografy i pozowali do zdjęć z uczniami. Spotkanie to było inspirujące i motywujące i z pewnością na długo pozostanie w pamięci uczniów oraz wszystkich uczestników.

czytano: 141 razy

źródło: sp3dzwonosierbowice.pl

data dodania: 2024-05-10 13:17:54

Ostatnio dodane aktualności

Linki

  • Rezyliencja a poziom odczuwanego stresu
  • Główny Urząd Nadzoru Budowlanego
  • Gazeta Nasze Miasto i Gmina Pilica
  • Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiksa Jakość powietrza i informowanie
  • Starostwo Powiatowe w Zawierciu
  • Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach
  • Samorząd Województwa Śląskiego
  • www.biznes.gov.pl

Urząd Miasta i Gminy Pilica
ul. Żarnowiecka 46A, 42-436 Pilica

tel.: (32) 67 351 04
e-mail: urzad@pilica.pl

  • IMG-20201207-WA0006
  • IMG-20201207-WA0007
  • IMG-20201207-WA0005
  • IMG-20201207-WA0004
  • IMG-20201207-WA0003
  • IMG-20201207-WA0002
Tagi:
Gmina Pilica o powierzchni 13889ha położona jest na Wyżynie Krakowsko – Częstochowskiej. Północna część gminy zasługuje na uwagę ze względu na cenne walory krajoznawcze. Spotkać można tutaj ciekawą ginącą zabudowę drewnianą, urokliwe kapliczki, figury i krzyże, zabytkowe kościoły. Południowa część gminy to cenna przyroda objęta ochroną w postaci rezerwatów i pomników przyrody.
Poleć stronę
Zapytanie
Wersja mobilna
Księga gości
Zobacz wpisy