Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

Kalendarz

Znamy laureatów XVIII Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2021 Serdecznie zachęcamy do głosowania internetowego na naszego reprezentanta!

Strona główna » Aktualności » Znamy laureatów XVIII Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2021 Serdecznie zachęcamy do głosowania internetowego na naszego reprezentanta!

Znamy laureatów XVIII Ogólnokrajowego Konkursu

Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2021

Serdecznie zachęcamy do głosowania internetowego na naszego reprezentanta!

 

Centralna Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzców tegorocznej edycji konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne. W jej skład wchodzili przedstawiciele Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Rady Ubezpieczenia Społecznego Rolników, Państwowej Inspekcji Pracy, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa oraz Patrona Strategicznego – Pocztowego Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych.

Według ocen komisji wszystkie finałowe gospodarstwa rolne prezentowały wysoki poziom bezpieczeństwa, wyróżniały je ład i porządek w obejściu, dobrze zaplanowane oraz utrzymane i oświetlone ciągi komunikacyjne, bardzo dobry stan techniczny stosowanych maszyn i urządzeń, środowiska naturalnego.

Za najbezpieczniejsze gospodarstwo rolne w kraju uznano gospodarstwo Państwa Małgorzaty i Marka Borkowskich z województwa warmińsko-mazurskiego. Laureaci otrzymają nagrodę Prezesa KRUS - ciągnik rolniczy oraz voucher od Pocztowego Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych.

Drugie miejsce zajęło gospodarstwo Pana Marcina Wasiniewskiego z województwa kujawsko-pomorskiego.

Miejsce trzecie przyznano 2 gospodarstwom: Państwa Anny i Tomasza Dudków 
z województwa małopolskiego oraz Państwa Wioletty i Janusza Mrozów z województwa śląskiego, w gminie Strumień, w powiecie cieszyńskim.

Pozostali zwycięzcy konkursu to: Państwo Anna i Krystian Jakóbczak z województwa wielkopolskiego, którzy otrzymali nagrodę specjalną, ponadto przyznano 3 wyróżnienia specjalne dla Beaty i Sławomira Witkowskich z województwa łódzkiego, Agnieszki i Tomasza Duma z woj. podkarpackiego oraz Doroty i Michała Zielińskich z województwa świętokrzyskiego.

Jednocześnie informujemy, że na platformie informacyjnej AgroNews.com.pl po raz kolejny zostanie przeprowadzony Internetowy Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne. Internauci w oparciu o informacje o gospodarstwie udostępnione przez Kasę będą mogli wybrać spośród laureatów etapu centralnego najbezpieczniejsze, oczywiście ich zdaniem, gospodarstwo rolne. Głosy będzie można oddać w terminie od 21 sierpnia do 20 września 2021 r.

Licząc na Państwa wsparcie zachęcamy do aktywnego udziału w głosowaniu internetowym i oddania głosu na reprezentanta śląskiego!

czytano: 777 razy

źródło: pilica.pl

data dodania: 2021-08-20 14:19:08

Ostatnio dodane aktualności

Linki

 • Rezyliencja a poziom odczuwanego stresu
 • Główny Urząd Nadzoru Budowlanego
 • Gazeta Nasze Miasto i Gmina Pilica
 • Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiksa Jakość powietrza i informowanie
 • Starostwo Powiatowe w Zawierciu
 • Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach
 • Samorząd Województwa Śląskiego
 • www.biznes.gov.pl

Urząd Miasta i Gminy Pilica
ul. Żarnowiecka 46A, 42-436 Pilica

tel.: (32) 67 351 04
e-mail: urzad@pilica.pl

 • IMG-20201207-WA0006
 • IMG-20201207-WA0007
 • IMG-20201207-WA0005
 • IMG-20201207-WA0004
 • IMG-20201207-WA0003
 • IMG-20201207-WA0002
Gmina Pilica o powierzchni 13889ha położona jest na Wyżynie Krakowsko – Częstochowskiej. Północna część gminy zasługuje na uwagę ze względu na cenne walory krajoznawcze. Spotkać można tutaj ciekawą ginącą zabudowę drewnianą, urokliwe kapliczki, figury i krzyże, zabytkowe kościoły. Południowa część gminy to cenna przyroda objęta ochroną w postaci rezerwatów i pomników przyrody.
Poleć stronę
Zapytanie
Wersja mobilna
Księga gości
Zobacz wpisy