Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

Kalendarz

INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

Strona główna » Aktualności » INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego to dzień, który zapada w pamięci każdego ucznia na bardzo długo,
a 1 września to powrót do szkolnej rzeczywistości i obowiązków.

Nawet się nie obejrzeliśmy, kiedy skończyły się wakacje. W czwartek 1 września miało miejsce uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2016/2017. Tradycyjnie o godzinie 8.00 uczniowie z rodzicami i opiekunami oraz nauczyciele udali się do kościoła na mszę świętą, którą odprawił nasz nowy katecheta Ojciec Konrad. Następnie wszyscy uczniowie, nauczyciele oraz rodzice  zgromadzili się w sali gimnastycznej naszej szkoły.

Pani Dyrektor serdecznie powitała przybyłych gości: sekretarz UMiG Pilica panią Annę Kulczak oraz księdza proboszcza Krzysztofa Kustrę, uczniów, rodziców i nauczycieli oraz życzyła uczniom sukcesów w nowym roku szkolnym.

Pani sekretarz Anna Kulczak powitała panią dyrektor Alicję Baran oraz pogratulowała objęcia funkcji dyrektora naszej szkoły.
Pogratulowała, również mieszkańcom Dzwono-Sierbowic za zajęcie I miejsca w konkursie na najładniejszą wieś 2016 roku w kategorii małe miejscowości. 

Kolejnym punktem programu był krótki występ poetycki uczniów nawiązujący do wakacji i rozpoczynającego się roku szkolnego.

Po występie na środku sali pojawiły się dzieci 3 i 4 letnie, które po raz pierwszy przekroczyły mury naszej szkoły. Dzieci dostały małe upominki od swojej wychowawczyni pani Grażyny Latacz. Nie zapomnieliśmy również o uczniach z klasy pierwszej, oni również otrzymali skromne podarunki od wychowawczyni pani Jadwigi Skowronek.

 Następnie uczniowie rozeszli się do klas, by zapoznać się z planem lekcji i innymi informacjami związanymi z w ich nauką szkolnej.

Życzymy naszym uczniom w nowym roku szkolnym odkrywania nowych pasji i pielęgnowania tych już odkrytych.

1 września 2016 roku rozpoczął się nowy etap w historii naszej szkoły, ponieważ urząd Dyrektora szkoły objęła pani Alicja Baran.

Życzymy Pani Dyrektor wielu sukcesów zawodowych i osobistych, cierpliwości i wyrozumiałości dla pracowników i uczniów oraz twórczych pomysłów!!!

czytano: 1267 razy

źródło: sp3dzwonosierbowice.pl

data dodania: 2016-09-03 11:49:39

Ostatnio dodane aktualności

Linki

 • Gazeta Nasze Miasto i Gmina Pilica
 • Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiksa Jakość powietrza i informowanie
 • Starostwo Powiatowe w Zawierciu
 • Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach
 • Samorząd Województwa Śląskiego
 • www.biznes.gov.pl

Urząd Miasta i Gminy Pilica
ul. Żarnowiecka 46A, 42-436 Pilica

tel.: (32) 67 351 04
e-mail: urzad@pilica.pl

 • DSC_0081
 • DSC_0080
 • DSC_0077
 • DSC_0121_1
 • DSC_0119
 • DSC_0113
Tagi:
Gmina Pilica o powierzchni 13889ha położona jest na Wyżynie Krakowsko – Częstochowskiej. Północna część gminy zasługuje na uwagę ze względu na cenne walory krajoznawcze. Spotkać można tutaj ciekawą ginącą zabudowę drewnianą, urokliwe kapliczki, figury i krzyże, zabytkowe kościoły. Południowa część gminy to cenna przyroda objęta ochroną w postaci rezerwatów i pomników przyrody.
Poleć stronę
Zapytanie
Wersja mobilna
Księga gości
Zobacz wpisy