Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

Kalendarz

XIII Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego OSP 19 marca 2016 Wierbka - relacja

Strona główna » Aktualności » XIII Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego OSP 19 marca 2016 Wierbka - relacja

W sobotnie przedpołudnie 19 marca 2016r. w Zespole Szkół w Wierbce rozegrano XIII Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego OSP. Do konkurencji stanęło 78 zawodników z podziałem na kategorie wiekowe, a także na kobiety i mężczyzn. Turniej rozgrywano o puchary Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP w Zawierciu oraz Starosty Zawierciańskiego Krzysztofa Wrony. W I Kategorii młodzicy do lat 16 brało udział 19 zawodników z czego najlepszy okazał się Dominik Galas OSP Sadowie (gmina Irządze), drugie miejsce zdobył Krystian Skóra OSP Rokitno (gmina Szczekociny), a trzecie Radosław Kubara OSP Sadowie (gmina Irządze). W II Kategorii juniorzy 17- 45 lat brało udział 37 zawodników, a najlepszy okazał się Łukasz Marczewski OSP Ciągowice (gmina Łazy), drugie miejsce zajął Kamil Kwaśniak OSP Zawada Pilicka (gmina Irządze), a trzecie Piotr Masierak OSP Ciągowice (gmina Łazy). W III Kategorii seniorów powyżej 45 lat brało udział 12 zawodników z czego pierwsze miejsce zdobył Michał Machelski OSP Biała Błotna (gmina Kroczyce), drugie Lesław Miklaszewski OSP Ciągowice (gmina Łazy), a trzecie Jan Wieczorek OSP Biała Błotna (gmina Kroczyce). W Kategorii Kobiet brało udział 10 zawodniczek z czego najlepsza okazała się Paulina Kobos OSP Ciągowice (gmina Łazy),drugie miejsce zajęła Katarzyna Mucha OSP Ciągowice (gmina Łazy), natomiast trzecie Lidia Kubara OSP Sadowie (gmina Irządze). Kolejny puchar w kategorii najlepsza drużyna został ufundowany przez Burmistrza Miasta i Gminy Pilica Artura Janosika. Najlepsza okazała się drużyna z gminy Łazy 20 pkt., drugie miejsce po zaciętym i wyrównanym boju zdobyła drużyna z gminy Irządze 13 pkt., trzecie miejsce drużyna z gminy Kroczyce 8 pkt., a czwarte miejsce przypadło drużynie z gminy Sczekociny 3 pkt. Natomiast Natalia Nowakowska, która reprezentowała OSP w Wierbce otrzymała puchar dla najmłodszego uczestnika turnieju.

czytano: 3268 razy

źródło: pilica.pl

data dodania: 2016-03-23 14:11:23